Altı Sigma Sertifika Programı

Dr. Öğr. Üyesi Ümit KUVVETLİ
SEKTÖRE YÖNELİK SERTİFİKA PROGRAMLARI
Free
  • 0 katılımcı
  • 0 ders
  • 0 quizzes
  • 0 week süre
0 katılımcı

Programın Amacı

Katılımcıların Altı Sigma felsefesi doğrultusunda, çeşitli araç ve metotların kullanımı ile bilgilendirmek ve işletmelerde karşılaştıkları çeşitli problemlerde bu araçları kullanarak daha iyiye ulaşmalarına yardımcı olmak.


Programın Hedef Kitlesi

İşletme Sahipleri, Üst Yönetim, Müdürler, Mühendisler, Planlamacılar ve ilgili diğer beyaz yaka ve yönetim kademeleri.


Program Süresi

Planlama aşamasındadır.


Programın Koordinatörü: Eğitim önerisi Dr. Öğr. Üyesi Ümit Kuvvetli tarafından verilmiş olup koordinatör bilgisi ileriki günlerde duyurulacaktır.


Program Ücreti: Program ücreti duyurulacaktır.

  • Merkezimiz kayda açık olan eğitimlerde istediği zaman değişiklik (ücret, eğitimci, başlama ve bitiş tarihi vb.) yapabilir. Katılımcı son kayıt tarihine kadar eğitimden ayrılma ve ücret iadesi talebinde bulunmadığı takdirde bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
  • Merkezimizin son kayıt tarihine kadar yapmış olduğu indirimler, halihazırda kayıt olmuş olan tüm katılımcılara da uygulanır. Ödenmiş ücretlerde indirim tutarına isabet eden kısım katılımcıya iade edilir.
  • Merkezimiz, tamamlanmış ya da devam etmekte olan eğitimlerin yeni açılan gruplarının eğitim ücretlerinde artış ya da indirime gidebilir. Bu durumda aynı eğitimin tamamlanmış ya da devam eden grubunda eğitim almış ya da almaya devam eden katılımcılar, kendilerine de indirimin uygulanmasını ya da ücret iadesi yapılmasını talep edemezler.

İletişim

Tel: 0 232 493 00 00
E-mail: ibusem@bakircay.edu.tr
Web: ibusem.bakircay.edu.tr

Müfredat Bulunmamaktadır
0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Free