GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON SERTİFİKA PROGRAMI

Doç. Dr. Umut Sanem ÇİTÇİ
SEKTÖRE YÖNELİK SERTİFİKA PROGRAMLARI
Free
  • 0 ders
  • 0 quizzes
  • 10 week süre

Programın Amacı

Girişimcilik ve inovasyon kavramlarına ve süreçlerine ilişkin farkındalık yaratmak.


Hitap Edilen Kitle

Bireylerin ve ülkelerin ekonomik refah düzeyinin artmasında girişimcilik ve inovasyon popüler araçlardan biridir. Son yıllarda girişimciliğin bir kariyer seçeneği olarak değer görmesi bu özellikli kimliği yakından tanımayı önemli kılmıştır. Girişimcinin kim olduğu, girişimciliğin ne olduğu, girişimci olma sürecini kolaylaştırıcı yolları ve inovatif düşünme ile desteklenmiş üst sınıf girişimci adayı olmak isteyenler için bu program iyi bir başlangıç olacaktır.


Planlanan Tarih Aralığı:  4 saat* 2 gün (toplam 8 saat)


Planlanan Eğitim Ücreti: 400 TL

  • Merkezimiz kayda açık olan eğitimlerde istediği zaman değişiklik (ücret, eğitimci, başlama ve bitiş tarihi vb.) yapabilir. Katılımcı son kayıt tarihine kadar eğitimden ayrılma ve ücret iadesi talebinde bulunmadığı takdirde bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
  • Merkezimizin son kayıt tarihine kadar yapmış olduğu indirimler, halihazırda kayıt olmuş olan tüm katılımcılara da uygulanır. Ödenmiş ücretlerde indirim tutarına isabet eden kısım katılımcıya iade edilir.
  • Merkezimiz, tamamlanmış ya da devam etmekte olan eğitimlerin yeni açılan gruplarının eğitim ücretlerinde artış ya da indirime gidebilir. Bu durumda aynı eğitimin tamamlanmış ya da devam eden grubunda eğitim almış ya da almaya devam eden katılımcılar, kendilerine de indirimin uygulanmasını ya da ücret iadesi yapılmasını talep edemezler.

Eğitimin Koordinatörü: Doç. Dr. Umut Sanem ÇİTÇİ


İletişim

Tel: 0 232 493 00 00
E-mail: ibusem@bakircay.edu.tr
Web: ibusem.bakircay.edu.tr

Müfredat Bulunmamaktadır
0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0