Liderlik ve Etkin Yöneticilik Sertifika Programı

Prof. Dr. Tuncer ASUNAKUTLU
SEKTÖRE YÖNELİK SERTİFİKA PROGRAMLARI
Free
  • 0 katılımcı
  • 0 ders
  • 0 quizzes
  • 0 week süre
0 katılımcı

Programın Amacı

Yönetim ve liderlik sorumluluğu olanlar veya bu sorumluluğa hazırlanacak bireyler için hazırlanan Liderlik ve Etkin Yönetim Programı, iş hayatı başta olmak üzere çeşitli alanlarda ihtiyaç duyacağınız liderlik ve yönetim becerileri kazandırmayı hedeflemektedir. Liderlik ve Etkin Yönetim Programı’na katılarak bilgilerinizi yenileyecek, sahip olduğunuz bilgi ile uygulama arasındaki boşluğu doldurabilecek araçlar edineceksiniz. Liderlik ve yöneticilik açısından güçlü ve gelişmesi gereken yanlarınızı fark edip, güçlü yanları koruma, gelişmesi gereken yanları geliştirme imkanına sahip olacak ve etkinliğinizi arttıracaksınız.


Programın Hedef Kitlesi

İş İnsanları, Sivil Toplum Yöneticileri, Gençlik Çalışanları, Eğitimciler, Politikacılar.


Program Süresi: 42 Saat/ 14 Hafta/2.5 Ay


Programın Koordinatörü: Prof. Dr. Tuncer ASUNAKUTLU


Program Ücreti: 2500 Türk Lirası

  • Merkezimiz kayda açık olan eğitimlerde istediği zaman değişiklik (ücret, eğitimci, başlama ve bitiş tarihi vb.) yapabilir. Katılımcı son kayıt tarihine kadar eğitimden ayrılma ve ücret iadesi talebinde bulunmadığı takdirde bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
  • Merkezimizin son kayıt tarihine kadar yapmış olduğu indirimler, halihazırda kayıt olmuş olan tüm katılımcılara da uygulanır. Ödenmiş ücretlerde indirim tutarına isabet eden kısım katılımcıya iade edilir.
  • Merkezimiz, tamamlanmış ya da devam etmekte olan eğitimlerin yeni açılan gruplarının eğitim ücretlerinde artış ya da indirime gidebilir. Bu durumda aynı eğitimin tamamlanmış ya da devam eden grubunda eğitim almış ya da almaya devam eden katılımcılar, kendilerine de indirimin uygulanmasını ya da ücret iadesi yapılmasını talep edemezler.

İletişim

Tel: 0 232 493 00 00
E-mail: ibusem@bakircay.edu.tr
Web: ibusem.bakircay.edu.tr

Müfredat Bulunmamaktadır
0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Free