Yöneticiler için Maliyet ve Yönetim Muhasebesi Eğitimi Sertifika Programı

Doç. Dr. Vedat ACAR
SEKTÖRE YÖNELİK SERTİFİKA PROGRAMLARI
Free
  • 0 katılımcı
  • 0 ders
  • 0 quizzes
  • 0 week süre
0 katılımcı

Programın Hakkında Genel Bilgiler

Kâr etmek işletmelerin birincil bir amacıdır. Kârın belirleyicilerinden birisi gelirler ise diğeri o gelirleri elde etme sürecinde tüketilen mal ve hizmetlerin maliyetidir. Bu bakımdan büyük önem taşıyan maliyet muhasebesinin temel amacı gerek dış raporlama için,  gerek çeşitli konularda karar verme, planlama ve kontrol faaliyetleri için işletme yönetiminin ihtiyaç duyduğu maliyet bilgilerini üretmektir. Bu eğitim ile işletme sahipleri ve işletmelerin yönetim kademelerinde çalışan personele, maliyet muhasebesi ile ilgili bilgilerin verilmesi, örnek uygulamalar üzerinde çalışılarak onların yönetim fonksiyonlarını yerine getirirken daha etkili olmalarına yardımcı olunması amaçlanmaktadır. Eğitim programımızın başvuru tarihleri planlama aşaması sonrası duyurulacaktır.


Programın Hedef Kitlesi

Bu eğitime aşağıdaki gruplar katılabilirler;

  • İşletme sahipleri,
  • İşletmelerde çeşitli departmanların orta ve üst düzey yöneticileri (finansman departmanı yöneticileri, pazarlama departmanı yöneticileri, satın alma departmanı yöneticileri, üretim departmanı yöneticileri, insan kaynakları departmanı yöneticileri vb.).

Program Süresi

21 Saat /3,5 Hafta


Programın Koordinatörü: Doç. Dr. Vedat ACAR


Program Ücreti: 262,50 (KDV Dahil) Türk Lirası

  • Merkezimiz kayda açık olan eğitimlerde istediği zaman değişiklik (ücret, eğitimci, başlama ve bitiş tarihi vb.) yapabilir. Katılımcı son kayıt tarihine kadar eğitimden ayrılma ve ücret iadesi talebinde bulunmadığı takdirde bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
  • Merkezimizin son kayıt tarihine kadar yapmış olduğu indirimler, halihazırda kayıt olmuş olan tüm katılımcılara da uygulanır. Ödenmiş ücretlerde indirim tutarına isabet eden kısım katılımcıya iade edilir.
  • Merkezimiz, tamamlanmış ya da devam etmekte olan eğitimlerin yeni açılan gruplarının eğitim ücretlerinde artış ya da indirime gidebilir. Bu durumda aynı eğitimin tamamlanmış ya da devam eden grubunda eğitim almış ya da almaya devam eden katılımcılar, kendilerine de indirimin uygulanmasını ya da ücret iadesi yapılmasını talep edemezler.

İletişim

Tel: 0 232 493 00 00
E-mail: ibusem@bakircay.edu.tr
Web: ibusem.bakircay.edu.tr

 

Müfredat Bulunmamaktadır
0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Free